Nagrzewnice przenośne

Informacje o produkcie

Nagrzewnice posiadają wytrzymałą , metalową obudowę z mocnymi, izolowanymi (ze względów bezpieczeństwa) uchwytami do przenoszenia. Wewnątrz nagrzewnicy znajdują się wykonane ze stali nierdzewnej elementy grzejne, które są dodatkowo odizolowane od obudowy. Urządzenia te są również wyposażone w termostat zabezpieczający, który chroni je przed przegrzaniem i zabezpiecza przed powstaniem zagrożenia pożarowego. Przeznaczone są do ogrzewania mieszkań, a także używane w usługach i budownictwie (warsztaty, sklepy, magazyny, domy letniskowe).
 


Nagrzewnice stacjonarne (SH)

Informacje o produkcie

Nagrzewnice z serii DANIA SH stanowią linię cichych, wydajnych nagrzewnic do montażu naściennego. Przeznaczone są do ogrzewania, osuszania i wentylacji pomieszczeń o dużych powierzchniach. Moc grzewcza i wielkość przepływu powietrza regulowane są za pomocą zdalnego panelu sterowania, połączonego z urządzeniem przewodem elektrycznym. Regulowany uchwyt naścienny pozwala zmieniać kierunek nadmuchu. Obudowy nagrzewnic serii SH zabezpieczone są antykorozyjnie trwałą powłoką wykonaną z białej farby proszkowej.


Nagrzewnice IP54

Informacje o produkcie

Przenośna nagrzewnica elektryczna z podłączeniem trójfazowym. Wygodna i funkcjonalna konstrukcja za stali nierdzewnej. Uchwyt do przenoszenia może być zdemontowany i zastąpiony uchwytem do zawieszenia na ścianie (wyposażenie dodatkowe dostępne za dodatkową opłatą). Nagrzewnica może być używana w pomieszczeniach suchych, wilgotnych, w budynkach gospodarczych, magazynach, warsztatach oraz innych, gdzie wymagana jest norma zabezpieczeń IP54. - Podwyższona odporność na niszczące działanie pyłu, krople wody padające pod dowolnym kątem oraz agresywne gazy powodujące przyspieszoną korozję , najlepsza do pracy w rolnictwie. (obory, chlewnie, inne pomieszczenia gospodarcze).

Nagrzewnica posiada nastawny termostat pokojowy oraz automatyczne zabezpieczenia przeciwko przegrzaniu. Nagrzewnica posiada moc cieplną 9kW.Przygotowana jest do podłączenia zewnętrznego termostatu. Nagrzewnica może pracować również w trybie wentylatora. Nastawny, płynnie regulowany termostat i wydajny wentylator zapewniają komfort użytkowania i dobrą dystrybucję ciepła
 


Nagrzewnica kanałowa Heater

Informacje o produkcie

Nagrzewnica wyposażona jest w termostat regulacyjny, termostat zabezpieczający oraz przełącznik rodzaju pracy. Ponadto urządzenie przystosowane jest do podłączenia regulatora zewnętrznego (termostat, zegar czasowy , itp...) Urządzenie przeznaczone jest do ogrzewania pomieszczeń takich jak: szklarnie, hale sportowe, zabudowania fabryczne, wyposażone w kanałowy system wentylacyjny. Dążąc do zachowania wysokiej jakości i niezawodności naszych produktów poddajemy je ciągłym testom i usprawnieniom.

 

Novagraf A/S