0%

  Wydajność, (kW): 9/18

  Wydajność, (kcal/t): 7740/15400

  Wydajność, (kj/t): 32400/64800

  Napięcie zasilania, (V): 3x400

  Maks. zużycie prądu, (A): 26

  Średnica wentylatora, (mm): 350

  Przepływ powietrza, (m²/t): 1900

  Wymiary, (mm): 620x570x530

  Waga, (kg): 26,0 | IP: 44

  Informacje o produkcie

  Nagrzewnica DANIA posiadają wytrzymałą, metalową obudowę z mocnymi, izolowanymi (ze względów bezpieczeństwa) uchwytami do przenoszenia. Wewnątrz nagrzewnicy znajdują się wykonane ze stali nierdzewnej elementy grzejne, które są dodatkowo odizolowane od obudowy. Zawarty jest tam również termostat bezpieczeństwa, który chroni nagrzewnicę przed przegrzaniem i zabezpiecza przed powstaniem zagrożenia pożarowego.

  Regulacja mocy dokonywana jest za pomocą przełącznika, który może być ustawiony w pozycji 1/2 lub 1/1 w zależności od oczekiwanego efektu cieplnego. Wbudowany termostat wewnętrzny zapewnia utrzymanie żądanej temperatury.

  Nagrzewnice DANIA mogą być używane do ogrzewania mieszkań, a także w sektorze rolnym, usługach i budownictwie. Są one idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń, takich jak: pomieszczenia mieszkalne, warsztaty, sklepy, magazyny, domy letniskowe itp.

  Za pomocą nagrzewnic można także ogrzewać duże pomieszczenia, takie jak: szklarnie, hale sportowe, zabudowania fabryczne. Do tych zastosowań można użyć większej ilości nagrzewnic, aby wystarczająco nagrzać pomieszczenia.

  Nagrzewnice DANIA są wytwarzane i certyfikowane zgodnie z odpowiednimi standardami europejskimi.

  GÓRA