0%

  Wydajność, (kW): 1/2

  Wydajność, (kcal/h): 860/1720

  Wydajność, (kj/h): 3600/7200

  Napięcie zasilania, (V): 230

  Maks. zużycie prądu, (A): 8,7

  Średnica wentylatora, (mm): 170

  Przepływ powietrza, (m²/t): 300

  Wymiary, (mm): 330x240x200

  Waga, (kg): 5 | IP: 44

  Informacje o produkcie

  Nagrzewnica HEATER posiadają wytrzymałą, metalową obudowę z mocnymi, izolowanymi (ze względów bezpieczeństwa) uchwytami do przenoszenia. Wewnątrz nagrzewnicy znajdują się wykonane ze stali nierdzewnej elementy grzejne, które są dodatkowo odizolowane od obudowy. Zawarty jest tam również termostat bezpieczeństwa, który chroni nagrzewnicę przed przegrzaniem i zabezpiecza przed powstaniem zagrożenia pożarowego.

  Regulacja mocy dokonywana jest za pomocą przełącznika, który może być ustawiony w pozycji 1/2 lub 1/1 w zależności od oczekiwanego efektu cieplnego. Wbudowany termostat wewnętrzny zapewnia utrzymanie żądanej temperatury.

  Nagrzewnice HEATER mogą być używane do ogrzewania mieszkań, a także w sektorze rolnym, usługach i budownictwie. Są one idealne do ogrzewania małych i średnich pomieszczeń, takich jak: pomieszczenia mieszkalne, warsztaty, sklepy, magazyny, domy letniskowe itp.

  Za pomocą nagrzewnic można także ogrzewać duże pomieszczenia, takie jak: szklarnie, hale sportowe, zabudowania fabryczne. Do tych zastosowań można użyć większej ilości nagrzewnic, aby wystarczająco nagrzać pomieszczenia.

  Nagrzewnice HEATER są wytwarzane i certyfikowane zgodnie z odpowiednimi standardami europejskimi.

  GÓRA